« برد برای همه با موسوی. باخت برای همه با احمدی نژاد | اول دفتر | نتیجه انتخابات بر مبنای دو دو تا ده تا »

سخنان رهبری در مرقد امام، ضامن پیروزی موسوی

سخنان مقام معظم رهبری در مرقد امام یادآور سخنان ایشان در دو روز مانده به انتخابات در سال 76 است که شرایط را برای خلق حماسۀ دوم خرداد درآن سال فراهم کرد. نکاتی که ایشان در مورد انتخابات گفتند همگی در جهت مهار آقای احمدی نژاد و هواداران ایشان بود تا فضای انتخابات را بر هم نزنند. رفتار و گفتار آقای احمدی نژاد در مناظره با آقای موسوی آن قدر زشت بود که موجب سرافکندگی ایشان در حضور رهبری و مسئولین نظام که در مراسم حاضر بودند شده بود. ایشان در تمام مدت سخنرانی رهبری سرش را پائین انداخته بود و با اضطراب فراوان انگشتان خود را می مالید. توجهات رهبری شامل ضرورت حفظ حرمت و استخوان بندی نظام در مقدمه، و سپس اینکه نامزد ها و هوادارانشان به یکدیگر تعرض نکنند و با یکدیگر تزاحم نداشته باشند و در آخر اینکه نظر و رأی ایشان را کسی نمی داند و نخواهد دانست نکاتی بودند که ضامن حفظ فضای انتخاباتی موجود بود که در حال حاضر کاملاً به نفع مهندس موسوی است. ایشان با بیانات خود مانع اقداماتی شدند که می تواند نشاط انتخاباتی را از بین ببرد و رعب و وحشت را جایگزین آن کند.
اصرار ایشان بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و ضرورتهای آن نیز به بهبود شرایط برای رقبای آقای احمدی نژاد کمک می کند چرا که هر تعداد به رأی دهندگان افزوده شود نسبت رأی آقای احمدی نژاد به کل آراء کاهش می یابد و بر نسبت رأی دیگران افزوده می شود.
اگر بد اخلاقی های آقای احمدی نژاد و هواداران ایشان که متأسفانه شب گذشته پس از انجام مناظره تلاش نمودند فضای رعب آمیزی را در سطح خیابان های تهران ایجاد کنند مهار شود و فضای انتخاباتی در حد رقابت های تبلیغاتی حفظ شود و بازی رقابت انتخاباتی برهم نخورد می توان کاملآً امیدوار بود که در همان مرحلۀ اول با فاصلۀ اطمینان بخشی موسوی پیروز انتخابات باشد و ما جشن پیروزی را در 23 خرداد برگزار کنیم

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/135

نظرات

محمد :

جناب اقای احمدی نزاد رئیس محترم دولت لطفا به نکات زیر توجه کنید...

1- در مورد ان روزنامه که در زمان مهندس موسوی اشاره کردید همین قدر بس که امام بردن این روزنامه را به جبهه به خاطر تضعیف روحیه رزمندگان منع کرده بود که این مبین این است که در ان مقطع بحرانی چقدر جو مسمومی بر علیه دولت ایجاد میکرد .مثل نوشتن مقاله ی کمبود ارز نفتی نوید مرگ دولت سالاری

2- در مورد ان روزنامه ای که اشاره کردید در زمان اقای هاشمی بسته شد اگر به حافظه ی تاریخی خود مراجعه کنید یکی از شاکیان ان روزنامه حضرت عالی بودید

3- این که میگویید دولت من از دولت اقای موسوی موفق تر است فقط همین را بگویم که امام در چندین نوبت برای تایید این دولت از حیثیت و ابروی خود مایه گذاشت که این حتی در زمان خود بی سابقه بود و این کار را برای شهید بهشتی در مقابل منافقین انجام نداد....شما یادتان نیست نمایندگان خبرگان خدمت امام رفتند و از وضع موجود شکایت کردند. امام در پاسخ ایت الله امینی فرمودند : مملکت به بن بست نرسیده شما حتی یک نانوایی را هم نمیتوانید اداره کنید....ایشان (میر حسین موسوی) فرد صادق و موفقی است.

4- در مورد مدرک خانم "زهرا رهنورد" فرمودید ایشان در ضمن خدمت مشغول تحصیل بوده. حضرت عالی بفرمایید ایا دوران تحصیلی شما که منجر به اخذ مدرک دکترا گردیده در دوران کارمندی و یا زمان مسولیت شما نبوده...؟

5- بحث اقای " کردان" صرف جعل کردن مدرک نیست بلکه دروغ بودن ان و صحه گذاشتن ان از سوی حضرت عالی میباشد....ضمنا مدرک ایشان از دانشگاه اکسفورد بوده نه از دانشگاه ازاد.....

6- یحث قطع رابطه با عربستان به دستور حضرت امام بوده و بازسازی ان توسط اقای هاشمی...که این جمله ی معروف اقای "هادی" سفیر وقت ایران در عربستان : (( ایران و عربستان دو بال اسلام هستند. )) مبین ان است.

7- راستی اقای دکتر زمان ازاد کردن ملوانان انگلیسی که گفته میشد ازادی ان ها به خاطر تهدید دولت انگلستان بود چرا ان زمان عذر خواهی اقای "بلر" را به مردم رسما اعلام نکردید . شما که با ملت رک و نوکر انان هستید....

8- در مورد اقای ناطق نوری بینی و بین الله در سال 76 حضرت عالی از حامیان ایشان نبودید ؟......این را میدانید که ایشان در حال حاضر مسول بازرسی دفتر رهبری میباشند.؟

در پایان اقای دکتر پیشنهاد میکنم فیلم سفر اخیر جناب اقای متکی به پاریس (13/3/88) را ملاحظه فرمایید تا تجدید خاطره ی فیلم اقای خاتمی گردد

 

shams :

دکتر شکوری به خدا دوستت دارم از دیر باز مجلس ششم همراهی با دکتر معین همراهی با جنبش سبز ملت ایران و مهندس موسوی خدا نگهدارت

 

حداد :

اکنون وظیفه احزاب و افرادی که اطلاعات دقیق و صریح از وضعیت کنونی کشور و حقانیت فرزند شایسته حضرت امام در سیاست و مدیریت دارند بسیار وظیفه ای خطیر و سرنوشت ساز و تاریخی است . اکنون زمان فداکاری است .زمانیست که اگر فرهیختگان ملت مسامحه کنند سایه سیاه جهل و غرور وانحراف نظام از اهداف و ارمانهای بلند اسلامی بر مملکت سنگینی میکند. از شما تقاضای کمک و دستگیری به ملت مظلوم ایران را داریم .امروز مرام اموی و عباسی بر خلاف خط مبارک و نورانی خمینی کبیر دارد نشانه های خود را نشان میدهد .حاکم مغرور ! حاکم هتاک ! حاکم دروغگو ! حاکم ریاکار ! حاکم عوام فریب !نشانه های انحطاط وخطر برای اسلام و ایران است . افشاگری عالمانه از جانب مطلعین و خبرگان و دانایان ملت واجب است بنا بر تمام موازین عقلی و شرعی وملی و انسانی و تاریخی .یاعلی

 

بهزاد :

جناب آقای شکوری راد

با سلام.مناظره و سقوط اخلاقی رییس جمهور در آن ازجنبه دیگری نیز قابل بررسی است.

یادمان نمیرود که فرهنگ افشاگری وتهمت زدن و کوبیدن مخالفان دستپخت روشنفکران چپ گرایی است که اینک خودآن راتقبیح میکنند.

بیاد بیاورید که آقای عباس عبدی در بوجود آمدن چنین فضایی چقدر نقش داشتند.
آیا ایشان اینک شعار میدهندکه زنده بادمخالف من و از آفای رفسنجانی اخلاقا حمایت میکنند؟

امیدوارم ایشان یکبارهم شده شجاعت انتقاد از خود به صورت علنی را داشته باشند.

 

:

با سلام و تشکر از نکات درخور توجهی که مطرح نمودید
تا جایی که من مطلع هستم نه تنها احمدی نژاد بلکه بخش قابل توجهی از مسئولان فعلی ومدیران نسل اول و دوم انقلاب بویژه کسانی که در جنگ حضور فعال داشتند همزمان با انجام خدمات دولتی مدارج عالی را طی کردند!
به امید پیروزی حق

 

علی :

هر رای یی که به احمدی نژاد ندهیم یک سیلی به گوش حسین شریعتمداری است و هر رای یی که به موسوی بدهیم 2 سیلی به گوش او. درست است که قیافه ی شریعت مداری و احمدی نژاد به ابن .... می ماند ولی مغزشان مثل عمروعاص فکر می کند.اگر در مقابل این فرقه به هر مصلحتی محکم ایستادگی نکنیم مانند دروران خاتمی همه را زمینگیر می کنند.

 

بهادر :

ظاهرا دروغ در دولت نهم مباح هست كه نه عين صواب دو دروغ بزرگ 1- مدرك كردان لطفا از نو باوه و مطهري سوال شود 2- عذر خواهي بلر دروغگو دشمن خداست

 

asghar :

ايشان شاگرد مكتب خرافه گراياني چون خزعلي.جنتي مصباح يزدي وهمگروه ...... چون مشائي كردان شريعتمداري رجبي الهام داودي وغيره ميباشد

 

afshin :

ye soal daram
fars zade ke ahadmynejad to nasarsanjy jadid 63 darsad ray dare aya vaghan in raste

midonam fars ziyad dorogh mige

valy inghadr man az omadane ahmadynejad dobare mitarsam ke aslan mikham yeky ino sarian takzib kone

شکوری: در سطح شهر ها مشخص است که موسوی رأی بیشتری دارد.نظر سنجی منتشر شده در سایت قلم موسوی 54درصد و احمدی نژاد35 درصد هستند.

 

:

آقاي شكوري راد
باتمامي احترامي كه براي شما قائلم اما در نوشته هاي شما به گونه اي تعارض ديده مي شود در نوشته هاي پيشين خود ولايت فقيه و آيت الله خامنه اي را زير سوال برده ايد و در اين نوشته از ايشان با نام مقام معظم رهبري ياد مي كنيد.

شکوری: تعارض وجود ندارد.اگر گاهی از ایشان انتقاد می کنم دلیلی ندارد احترام شأن ایشان را نگاه ندارم.

 

قاصدک :

رأی ما رأی به عشق است و وفا زاده ی زهراست پور مصطفی
موسوی سبزاست سبز سرمدی سیّدی از نسل پاک احمدی
صدراعظم بود درایام جنگ ذلت ایرانیان اوراست ننگ
یادگار دورهء پنجاه و هفت نه سهامت میدهد نه پول نفت!
هاله ای از نور سبز هرگز ندید ! اینچنین نوری فقط یک تن بدید !
شدوطن خشکیده و شوریده زار ! موسوی سبزاست سبز همچون بهار
همّت او عزّت ایران و بس انتخاب قاصدک اوهست و بس.!
انباز70درصد(قاصدک!)سبز باشی...همیشه

 

سعيد :

من مخالف احمدي نژاد هستم ولي نميدانم شما چه اصراري داريد كه مقام رهبري را منتقد احمدي نژاد نشان دهيد؟
در حاليكه بارها حمايت صريح ايشان را مشاهده كرده ايم حتي يكبار آقاي هاشمي رفسنجاني گفت در مورد حمايت از احمدي نژاد بين ايشان و مقام رهبري اختلاف نظر وجود دارد.
واقعا براي من سؤال شده است.
خواهشمندم اگر پاسخ خصوصي به ايميل بنده هم بفرستيد متشكر خواهم بود.

شکوری: علت آن این است که نمی توانم درک کنم چرا ایشان از احمدی نژاد این مقدار حمایت می کنند.

 

:

بار سوم است كه كامنت مي‌گذارم با همه ادعاي آزادي بيانتون جرئت ندارين نظرات مخالفان را بگذاريد مثلا مي‌خواهيد بگوييد چقدر طرفدار داريد نه؟
هنر نيست كه نظرات هوادارانتان را با آن فحش و فضاحت چرند و پرندهايشان درج مي‌كنيد اما يك نفر مخالف را بر نمي‌تابيد . خدا نسل همه دروغگويان،
هتاكان، رياكاران سبزپوش را از روي زمين بردارد

شکوری: شما که حاضر نیستید خودتان را معرفی کنید چه انتظاری برای جواب دارید.

 

مریم :

به راستی چه فرقی است بین احمدی نژاد وبنی صدر ؟ ایا هر دو حیثیت نظام رانشانه نرفتند ؟ اگر امام هنوز بود و مجلس از فیلتر شورای نگهبان نگذشته بودامروز یک بار دیگر تاریخ تکرار نمی شد ؟

 

سعيد :

در روزهاي اخير شنيدم تعدادي از مردم كوچه بازار كه حتي گاهي افتخار ميكنند كه شناسنامه سفيد دارند و تابحال در جمهوري اسلامي راي نداده اند صحبت از افشاگريهاي احمدينژاد و شجاعت ايشان كرده و او را نقطه مقابل مفسدان اقتصادي ميدانند.
چند نكته براي آنانكه دچار آنفلانزاي پوپوليسم احمدي نژادي شده اند قابل ذكر است:
1- اگر احمدينژاد ميخواست يا ميتوانست با مفسدان اقتصادي يا رانت خواران مبارزه كند در اين چهار سال ميكرد حالا كه نكرده پس تا صد سال ديگر نمكيند اين حرفها را فقط دم انتخابات و براي عوامفريبي ميگويند.آيا از خود نميپرسيد چرا احمدينژاد پشت دفيقش پاليزدار را خالي كرد؟
2- فكر نميكنم كسي منتقد تر از من بين خوانندگان باشد كه صراحتا حرفم را ميزنم حتي در مورد مقامات عليه السلام جمهوري اسلامي. ولي هميشه در انتخابات شركت كرده ام و به كساني چون خاتمي و كروبي و حتي اگر لازم شد به هاشمي رفسنجاني راي دادم تا بارقه هاي اميد به دموكراسي و آزادي و زندگي انساني در اين مملكت زنده بماند و چوپانهاي دروغگو و بربرها رييس جمهور و نماينده ما نشوند.
3- در اثبات دروغگويي صريح احمدينژاد همين موضوع ملوانان انگليسي كافي است . ايشان ادعا كردند كه بلر نامه عذرخواهي نوشته و بعد از انتشار اين نامه مشخص شد محتواي نامه اصلا عذر خواهي نبوده و اصلا بلر آنرا ننوشته بلكه سفارت انگليس در تهران نوشته است. كسي كه به راحتي دروغ ميگويد حتي لياقت مديريت يك مهد كودك را ندارد چگونه كشور را به او بسپاريم.
4-ابراهيم نبوي حرف خوبي زد : پول و دلارهاي نفتي كه آقاي احمدي نژاد در اين مملكت حرام كرده و به رفيقان داخلي و خارجي اش بخشيد چنين پولي را هيچ مفسد اقتصادي و رانت خوار يا آقازاده اي از اين مملكت نتوانسته است بدزدد. كاش بجاي احمدي نژاد، مفسدان اقتصادي در اين مملكت خرابكاري ميكردند لااقل اين پولهارابراي ايرانيها خرج ميكردند نه كمونيستهاي ونزوئلا.
5-آيا كسي يافت ميشود در مورد يك طرح زيربنايي و موفق اين دولت حرف بزند ؟ آيا ميدانيد بزرگترين موفقيت اين دولت به گفته خودش برنامه هسته اي بوده كه اكثر كار آن در زمان خاتمي انجام شد و تبليغات و شلوغبازي اش مال احمدي نژاد بود كه ايران رابسوي مسير كره شمالي هدايت كرد؟
فكر ميكنيد اگر احمدينژاد نبود هزار سانتريفيوژ نميتوانست سه هزارتا شود؟ يا اگر او نبود موبايل ايرانسل اختراع نميشد؟
و هزارو يك سوال ديگر ...

قانون مورفي را شنيده ايد؟ يكي از قوانين مورفي : دو عنصر در جهان بيشترين هستند : اول هيدروژن
دوم حماقت
اگر اين قانون را در اين كشور بشكنيم پيروز ميشويم.
آگاهي مردم رمز پيروزي بر پوپوليسم و تحجر است.

 

بهرنگ :

اتفاقا سخنان رهبری نشان داد احمدی نژاد برای گفتن ان سخنان اجازه لازم را از قبل کسب کرده بود چون اگر رهبری قصد هشدار دادن یا تشر زدن داشته باشد همه می دانیم چگونه حرف می زند و عمل می کند. در ضمن ایشان تنها به یک مورد اعتراض کرد که همانا رفتن به خیابان طرفد%

 

علي اصغر عبداللهي :

آقاي شكوري شما متاسفانه موج سوار خوبي هستيد و نان را به نرخ روز ميخوريد آنجا كه فرمايشات رهبري را به نفع خود ميبينيد از ايشان به عنوان مقام معظم رهبري ياد مي كنيد اما در موارد ديگر حتي از چفيه انداختن ايشان هم انتقاد ميكنيد و با گستاخي هم ادعاي انتقاد را ميكنيد .
مرد آن است كه در كشاكش دهر سنگ زيرين آسيا باشد اگر راست ميگوييد همه فرمايشات ايشان را بپذيريد
موج سواري شما و امثال شما براي بسياري از مردم روشن است ديديد در انتخابات قبل مردم با آقاي معين چه كردند
اكنون هم شما موسوي را قبول نداريد اما احساس كرديد ايشام سنگر خوبي براي شماست و از هم اكنون هم معلوم است كه آقاي موسوي در صورت پيروزي بايد به شما سهم بدهد يا اينكه شما پروژه پوسيده عبور از موسوي را كليد خواهيد زد
برويد قدري با ذهن باز بيانديشيد.

شکوری: دوست عزیز! چرا بی محابا قضاوت می کنید.ما یک اصولی داریم که همیشه از آنها پیروی می کنیم.بنده موقعیت رهبری را در چارچوب قانون اساسی رفیع می دانم و از این رو احترام وی را همواره نگاه داشته و می دارم.این البته به معای این نیست که در همۀ مواردنظرات ایشان را قبول دارم.

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007