« عکس | اول دفتر | سه شنبه سرنوشت ساز »

در سوگ سعدایی عزیز

بعدازظهر چهارشنبه خبر درگذشت مرحوم محمد علی سعدایی را شنیدم. اگرچه ناراحتی قلبی او را از قبل می دانستم اما باز هم خبر تکان دهنده بود.سعدایی را فقط کسانی که از نزدیک با او کار کرده باشند حقیقتاً می شناسند. بسیار پرکار و کارآمد. به اندازه چند نفر کار می کرد ولی به اندازه نصف نفر هم سر و صدا نداشت. خیلی شریف و خیلی درست بود و به خاطر همین هم نامردها اخیراً خیلی اذیّتش کردند.خدا آنها را نبخشد.دستشان از او کوتاه شد تا بتوانند از او حلالیت بگیرند.
در مراسم تشییع او خیلی ها آمده بودند. آنها یی که قدر این گونه مردها را می شناسند و از دست دادن آنها را مصیبت ملی میدانند. در تشییع با شکوه او در تهران همه می گریستند بخصوص وقتی دختران سفید پوش او بر جنازه پدر افتادند وعزاداری کردند. از دست دادن پدری به خوبی و مهربانی آقاسعید درد و مصیبت کمی نیست که تحمل آن از عهده فرزندان برآید.

%D8%AA%D8%B4%DB%8C%DB%8C%D8%B9%20%D8%B3%D8%B9%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/94

نظرات

حسین :

دست نوشته مرحوم حاج محمد علی (سعید) سعدائی درمورد شهیدمجتبی خوش نیت
http://mkhj.blogfa.com

 

سید علی تراب :

سلام دوست و استاد عزیز شاید در طول زندگی چنین روزهای سختی رو تجربه نکردم. این روزها سخت در فراق یک معلم بزرگ هستم آقای سعدایی برایم استادی بزرگ بود و به یکدیگر نسبت پدر و فرزندی داشتیم. من هم همانند شما و سایرین در فراق این مرد تلاشگر که صادقانه حرف می زد خدمت کرد و رفت تسلیت میگم.

 

مسیح علی نژاد :

سلام مرد بزرگوار
هنوز هم با دیدن این عکس دلم می لرزد و از بغض شکستن ابایی ندارم. دلتنگ انسان های بی ادعایم؛ سعدایی، بورقانی...

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007