« Imaginization | اول دفتر | سید مصطفی تاج زاده »

استیصال و بد بختی

فکر می کنید بهره هوشی کسی که این خبر دروغ را تنظیم کرده و بر روی سایت " فردا " گذاشته چقدر است.واقعاً که ندانم کاری و بی عرضگی برای یک کار ساده برخی را به چه ورطه هایی می اندازد.

بی اطلاعی علی آبادی از انتصاب دایی و تاخت و تاز مشارکت
بنا بر شنیده های خبرنگار «فردا»، انتصاب علی دایی به عنوان مربی تیم ملی فوتبال ایران در بی اطلاعی مهندس علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی صورت گرفته است و او نیز از اخبار سراسری متوجه این انتصاب شده است


این در حالی است که علی دایی تنها به عنوان یک گزینه در جلسه ای با علی آبادی برنامه خود را برای تیم ملی تشریح کرده است.

در این خصوص نقش لابی گسترده برخی حامیان حزب مشارکت که در بدنه فدراسیون فوتبال نفوذ دارند در انتصاب ناگهانی علی دایی به جهت نیل به اهداف بلند مدت خود حائز اهمیت است.

این گروه با عدم همکاری در جذب کلمنته که می توانست تاثیر شگرفی بر فوتبال ایران بگذارد، حتی با ارسال پیام های منفی از ایران به کلمنته و ایجاد ذهنیت منفی درباره ایران در ذهن این مربی اسپانیایی تلاش کردند تا او را از حضور در ایران منصرف کنند.

این لابی مشارکتی که بعضا از محل ترانسفر بازیکنان فوتبال به خارج از کشور، قسمتی از حمایت های مالی این حزب را بر عهده دارد با ایجاد شائبه در خصوص رابطه فامیلی افشین قطبی با یکی از بازماندگان رژِیم پهلوی سعی در تخریب این مربی نمود. امری که البته بنا بر نظر یک نهاد امنیتی بدون مشکل اعلام شد.

از سوی دیگر نفوذی های این حزب در فدراسیون فوتبال با حربه معرفی برخی بازیکنان فوتبال کشور به سازمان های بین المللی فوتبال پا را فراتر از این نهادند و سعی در معرفی و جذب فوتبالیست ها به سمت خود نموده اند.

گفتنی است عدم نتیجه گیری تیم ملی در بازی های مقدماتی جام جهانی، برنامه بعدی این گروه در جهت تخریب دولت می باشد که باید با مدیریت مسئولان ورزش و تلاش مضاعف بازیکنان و مربی تیم ملی خنثی شود. چرا که ناکامی تیم ملی فوتبال در این رقابت ها تاثیر بدی در مسائل روانی جامعه دارد.

به هر حال به نظر می رسد دستور رئیس جمهور به علی آبادی مبنی بر عدم دخالت در مسائل فوتبال زمینه تاخت و تاز این گروه سیاسی را در ورزش فوتبال به وجود آورده است.
اخبار مرتبط:
پرده برداری از لابی پشت پرده در فوتبال
▪ واقعآ نظر کاربر محترم اولی متین و بجا بود/خوشم امد که یک نفر هم اینجا بلند شد و سخن حق را گفت/علی یارش
یک عضو از خانواده ی بزرگ دانشجویان▪ بسمه تعالی
متاسفم که حاضریم همه نوع سر مایه گذاری در امر فوتبال و یا فلان ورزش بکنیم و تمام کانلهای تلوزیونی را ساعت ها صرف امور ورزشی بکنیم و تلاش بی وقفه میکنیم تابه مسابقات جهانی راه یابیم و رتبه بالائی را کسب نمائیم کاشکی قدری فکر داشتیم بوضع دانشگاههای خود می رسیدیم و بوضع نا مطلوب بیمارستانهای دانشگاهی توجه میکردیم و با این پولها ی هنگفت را صرف ساختن مدارس در حال تخریب میبکردیم اگر در ورزش فوتبال مقام 149 را کسب کنیم عاری نیست ولی اگر رتبه بهترین دانشگاههای کشور ما بیبش از 2000 باشد ناراحت نمیشویم
استاد دانشگاه▪ انتظار میرود سایت محترم فردا هنگام بیان اخبار دلایل و اسناد خودشان را نیز بگویند. بخصوص وقتی اتهامی به کسی یا گروهی زده میشود بهتر است با بیان سند و مدرک باشد. اگر قرار باشد فقط به صرف پخش خبر از سایت های خبری اعتماد کنیم، سایت فرارو نیز اعلام کرده است که:
"به گزارش فرارو به نقل از یک منبع‌آگاه در فدراسیون فوتبال "سازمان تربیت بدنی مخالف حضور افشین قطبی به عنوان سرمربی در تیم ملی فوتبال ایران است."
امیدوارم به حق آزادی بیان خوانندگان سایت احترام گذاشته و این نظر را در سایت منعکس کنید.▪ واقعا اگر کمی فکر کنی می بینی که فرقی نداره چه کسی مربی باشه و داستان یه چیز دیگه هستش ولی مکر و حیله هم حدی داره و همینا هستن که به نظام ضربه می زنن حتی به اسلام

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/71

نظرات

:

این یعنی استفاده از همه ابزارهای مشروع و نامشروع برای تخریب حریف. واقعا جای بسی تاسف است که کسانی که مدعی اصول گرایی هستند این گونه با دست یازیدن به لطایف الحیل حریف را تخریب می کنند.
اینان یا هنوز قواعد بازی را نمی دانند و یا قواعد برای آن ها معنا ندارد. کسانی که ماه ها مردم را سر کار گذاشتند و پس از نام بردن از مربیان بزرگ و کوچک خارجی آخر مربی مورد نظر خود را معرفی کردند. مدیرانی که در معرفی مربی فوتبال این همه وقت ملت را می گیرند چگونه توانایی اداره کشور بزرگی چون ایران را دارند.

 

ايران درظلمت :

ببخشيد ميدونم هيچ ربطي نداره!
1- در هيچ سايتي بيوگرافي كانديداهاتونو نديدم كه بنظر اطلاعر ساني تون ضعيفه
2- چندتا پزشك در ليست حزب شما هست و ديدگاهاشون چيه؟

شکوری: بله متاسفانه موضوع رد صلاحیت ها تا لحظه آخر ما رو دنبال خودش می کشونه بطوریکه لیست بعد از ظهر پنجشنبه یعنی یک روز پس از آغاز تبلیغات بسته می شه. بنا براین بیو گرافی نامزد ها هنوز کامل نشده است.
متاسفانه روند انتخابات برای بسیاری از پزشکان رغبتی برای شرکت در آن ایجاد نمی کند. برخی هم که ثبت نام کرده بودند رد صلاحیت شدند. در لیست نهایی یک پزشک و یک داروساز وجود داشت که آن پزشک ترجیح داد از شهرستان نامزد شود و به تقاضای خودش از لیست خارج شد. ماند فقط یک داروساز.

 

reza :

salam dr
shoma fekr mikoni miangin bahre hooshi amsale aliabadi ke alan sare karan chegahdre?
khob tabiei ham ast ke tarafdaraneshoon ham intor tahli bekonan .zemne inke doroogh goftan vase ina mesle ab khordane akhe ina vghti ehsase taklife sharei mikonan hame chi vasashoon asan mishe

 

حميد سالمي :

با سلام
اين مطلب شما بهانه اي است براي پرداختن به موضوعي مهمتر! و آن اينكه جامعه ما جامعه اي اخلاقي نيست و آنچه را داشت هم از دست داده است. نبي گرامي اسلام هدف از بعث خود را به حد كمال رساندن مكارم اخلاقي بيان مي كنند و سيستم ما با ادعاي پيروي از آن سرور كائنات، هيچ توفيقي در رويكرد اخلاقي اش نداشته كه هيچ، بسياري از محاسن اخلاقي را هم مخدوش كرده است. يكي از سرچشمه هاي نابودي اين اخلاقيات، رفتار حاكمان است. صداقت، تقوا، راستگويي، وفاي به عهد، حفظ آبروي مردم، انصاف، پرهيز از پيش داوري، احترام افراد(ولو غير مسلمان) و... از جمله مواردي است كه مديران سيستم بدان پايبند نبوده اند و در نتيجه جامعه نيز از آن شديداً تأثير پذيرفته است.
براي ما حفظ سيستم اصل شده است ولو با غيراخلاقي ترين روش! براي ما تخريب و حذف مخالف فكري اصل است ولو با دروغ و تهمت!
وقتي اينها با مخالفان فكري كه در چارچوب نظام اينگونه عمل مي كنند بايد نتيجه گرفت كه حتي اگر براي ما از جنبه اقتصادي و سياسي، بهشت درست كرده اند!! از نظر اخلاقي گرفتار انحطاط شديد شده ايم.
در چنين اوضاع بي اخلاقي،قصه تكراري توپخانه حاج ميرزا آقاسي خوب مصداقي پيدا مي كند، كه شاه قاجار را براي تماشاي كار توپخانه خريداري شده توسط حاج ميرزا آقاسي بردند، نمايش كار آغاز شد، شاه و همراهان در گوشه اي دورتر ناظر بودند؛ شليك آزمايشي اولين توپ همان، و كشته شدن خدمه توپ هم همان! ميرزاآقاسي با پررويي، روبه شاه مبهوت كرد كه مي بينيد قربان! اين توپخانه كه با خوديها اين چنين مي كند! ببينيد با دشمن چه مي كند!

 

مهرداد :

شما هم در این انتخابات فرمایشی شرکت میکنید؟

شکوری: تلخ است اما بلی شرکت می کتم چون مطمئن هستم عدم شرکت حاصلی نخواهد داشت اما شکت ما نقشه های آنان را که می خواهند ما شرکت نکنیم تا بی درد سر مجلس دلبخاه خود را تشکیل بدهند بر هم خواهد زد.

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007