« حیف! | اول دفتر | چرا گفت آنچه را پس گرفت؟ »

آری آرش جان خود در تیر کرد!

شب گذشته تعزیت گویی به خانواده و نزدیکان مرحوم آیت الله توسلی در دفتر آقای خاتمی که متعلق به بیت حضرت امام است انجام شد.علاوه بر فرزندان و خانواده آن مرحوم، آقایان سید حسن خمینی و اخوان مکرم ایشان، خاتمی، موسوی خوئینی ها، موسوی بجنوردی، سایر اعضای بیت امام و مجمع روحانیون مبارز و بسیاری ازپیروان خط امام ودوستداران بیت شریف امام بودند. از آن طرف هم آقای طاهری خرم آبادی، دری نجف آبادی ومحسن رضایی آمده بودند. آقای کروبی هم البته آمده بود. حتماً کسان دیگری هم پیش از آن آمده و رفته بودند. همه غمگین و متاثر بودند. بیش از همه تاثر را در چهرهء حاج حسن آقا می شد دید. خیلی گرفته و در هم بود. با این وجود، داستان درگذشت آقای توسلی به گونه ای بوده است که برخلاف همیشه که می گویند فلانی از دست رفت، چنین احساسی وجود نداشت. آقای توسلی از دست نرفته بود. او جان خویش را خرج کلامی کرد که درد مندانه در حضور اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دفاع از اندیشه امام و حرمت بیت او بر زبان راند. او عمرش را در این مسیر صرف کرد و جانش را نیز بر سر آن گذاشت. عاش سعیداً و مات سعیداً.
او با کلام افشاگرانه و دردمندانه اش جاودانه شد. همچون آرش که در وانفسای هجوم و چپاول دشمنان، به کنج خزیدن مردمان و سکوت یخ زده بسیاری از سرداران، داوطلبانه جان خود در تیر کرد تا مرزهای وطن را هر چه دورتر بَرَد او نیز جان خویش را فدای حفظ مرزهای اندیشه بنیان گذار این نظام کرد تا مبادا کژاندیشی ها و کج روی های رایج به پای انقلاب و نظامی نوشته شود که ثمره جان فشانی های پاک ترین فرزندان این آب و خاک در مسیری بوده است که آن رهبر بی همتا ترسیم کرده بود.

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/67

نظرات

Parasto :

God bless Ayatollah Tavasoli.

 

محسن :

ازالطاف خفیه خداوند (البته برای آنها که چشم بینا دارند خیلی هم اشکار)برای رسوایی آنها که در زمان حیات امام خون به دل امام می کردند واکنون هم از اذیت وآزار خانواده ویارانش کوتاهی نمی کنند انشاءالله

 

دکتر بشیری :

وقتی نتوستیم از انقلاب خوب مراقبت کنیم انقلاب دست نا اهلان می افتد!....

 

:

آرش!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

 

مرتضی :

با سلام مرگ زیبا وعاشقانه توسلی آغاز مرگ متحجرین منافق و خائنین به اندیشه انقلاب 57 میباشد و نوید مرگ جباران دون و رسوایی حیله گران پست .

 

منتظر :

سلام. خداوند رحمتشون كنه! اميدوارم ما هم يه همچين مرگي داشته باشيم.

 

Peyrov e maktab e Hossein :

Omidvaram ke Tir e Arash, ghalb e tahajjor ra baraye hamishe az tapidan biandazad.

En sha Allah

 

_ :

khodayash rahmat konad

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007