« احمد بورقانی رفت | اول دفتر | سه گاه، سه نگاه »

دیگر مسجل شد صلاحیت ندارم!

در دوره هفتم هیات اجرائی مرا تایید کرده بود و هیات نظارت به استناد بندهای 1 ،3 و5 ماده 28 مرا رد صلاحیت کرد. این بار هیات اجرایی با همان استنادات مرا رد کرد اما هیات نظارت بر خلاف دفعه قبل بند 5 را تخفیف داد و حال هیات اجرائی را گرفت تا بفهمه کی رئیسه!!!
این هم نامه جدید جناب فرماندار که نظر هیات نظارت را ابلاغ فرمودند!


دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/52

نظرات

ایران در ظلمت :

از شما اقای دکتر شکوری راد سئوالی دارم!
حالا که امکان یک رقابت عادلانه وجود ندارد و تیتر اخبار های انتخاباتی صدا وسیما- روزنامه های دولتی ! بر اساس نظم خاصی نشان دادن تصاویر و سخنان کاندیداهای گروه اصولگرا می باشدو از همین الان نمایندگانمان را رو نمایی نمودند !! آیازمان ان نشده جناح مطبوعتان با فراخوان عمومی در خواست یک تجمع مسالمت آمیز در مقابل وزارت کشور را بنماید؟؟
آیا هنوز فکر میکنید بایددر مقابل این زورگویی کوتاه آمد و بقول ((آقای موسوی لاری: به دنبال اقلیتی قدرتمند در مجلس هشتم هستیم)) اکتفا کرد؟
حداقل با این تجمع مسالمت آمیز دور از درگیری فیزیکی نمایش خواست ملت را به بعضی از آقایان گوش زد می نمایید.

شکوری: هر کاری که ممکن و موثر باشه و بتونه رفع ظلم بکنه قابل طرحه و شرطش هم اینه که در چارچوب اصلاح طلبی بگنجه و بخش اعظم اصلاح طلبان و مردم بیان پاش.

 

نقی عبدالجوادی دستجردی :

ولی اگر یک روز تجمعی صورت بگیرد حتما به خشونت کشیده خواهد شد و این با مشی اصلاح طلبان هم خوانی ندارد. از دیدگاه من هنوز زمان ، زمان گفتگو و چانه زنی از بالاست. زمان فشار از پایین فرانرسیده است.

 

محمدرضا :

بنام خدا و عرض سلام خدمت شما فکر کنم قالب ما طرفداران کوچه بازاری و مثل من امی بعلت هراس از انگ هایی که از طرف جناح مقابل بر پیشانی و فرق سر ما میکوبند، تمایل زیادی به اعتراضات مسالمت آمیز خیابانی نداریم و بیشتر دوست میداریم بواسطه صندوق رای اعتراض کنیم که ان هم داره خفه اش میکنند.

 

ستاره :

اصلاح طلبي در چنين فضايي يا براي سرگرمي است و يا ناشي از بي توجهي. مقاومت مراكز قدرت در اين سيستم، در برابر جرياني كه پس از دوم خرداد ايجاد شد و اقدامات خشونت آميز و افراطي آنان طي هشت سال دولت آقاي خاتمي، حاكي از اين است كه حجت بر همه شما تمام شده و سقف پرواز اصلاح طلبان بسيار كوتاه تر از ان است كه فكر مي كرديد. نهادها و مراكز قدرت در اين سيستم هيچگاه طرز فكر و مشي اصلاح طلبان را بر نمي تابند. شخصا هيچ اميدي به گشوده شدن فضايي براي تنفس شما نمي بينم. ممكن است طرز فكر من را تند بدانيد اما وقت خودتان را تلف مي كنيد.گذشته چراغ....چون شما يا از بودجه آمريكا تغذيه مي كنيد!! يا ضد دين و مرعوب استكبار هستيد!! يا با برخي از اصول قانون اساسي دشمني داريد!! و يا اصلا جاسوس استكبار جهاني هستيد!! اصلا همه شا را بايد به اعدام محكوم كرد مثل دكتر آغاجري!(البته مصلحت اين است كه اجرا نشود!)
در چنين فضاي جالبي!! چگونه مي خواهيد نفس بكشيد.
دوستدار شما

 

عمادی :

آقای شکوری راد سلام حالا که مسجل شد صلاحیت ندارید بیایید طنز های انتخاباتی بخوانید و با ما بر اوضاع بخندید البته برای آن دوستان بی صلاحیتی شما از خیلی جلوتر مسجل بود

 

آشنا :

اصلاح طلب بودن بسیار سخت تر از انقلابی بودن است.شما که از تجربه انقلاب سربلند بیرون آمدید ، امیدوارم سختی های اصلاح طلبی شما را به وادی اقدامات غیر اصلاح طلبانه و یا انفعال نکشاند.

 

نقدی :

اقای دکتر
زمانی که قوه مجریه و مقننه دست شما بود با اهرم فشار قوه سوم از پا در امدید حالا که برای گرفتن قوه مجریه باید از هفت خوان بگذیرید چه؟

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007