« انسجام اصلاح طلبان با محوریت آقای خاتمی جناح مقابل را نگران کرده است | اول دفتر | نظام بهداشت و درمان پر از وصله و پینه است »

کانون توحید

چندین سال بود مراسم مذهبی جبهه مشارکت در ماههای رمضان و محرم در کانون توحید که سالن بزرگ و مناسبی دارد برگزار می شد و عدهء زیادی بر اساس گرایش و سلیقه ای که داشتند ترجیح می دادند از مراسم وسخنرانی های کانون در این اوقات استفاده کنند و به تعبیر دیگر کانون توحید برای آنها شناخته شده بود وچندان نیازی به اعلام و آگهی نبود.

البته در دو سه سال اخیر مرتب با نیروی انتظامی مشکل داشتیم که هر بار به نوعی آن را از سر می گذراندیم. به سه علت در ماه رمضان گذشته مراسم سخنرانی و احیاء شب قدر در کانون برگزار نشد. اولی تشدید مانع تراشی نیروی انتظامی، دومی عدم تمایل مسئولین کانون که دلیل آن همان علت اول ذکر می شد، وسومی که خود به تنهایی می توانست کافی باشد، تعمیرات سالن بود که چند ماه طول کشید. اما برای ماه محرم امسال، علت سوم مرتفع شده بود اما بدلیل دو علت اول، اقدامی از جانب جبهه مشارکت برای برگزاری مراسم در کانون صورت نگرفت و تقاضایی مطرح نشد و بجای آن سخنرانی ها و مراسم عزاداری در سالن اجتماعات دفتر مرکزی مشارکت که گنجایش بسیار محدودی دارد برگزار شد. امسال صرفاً سخنرانانی دعوت شدند که ملاحظه لازم را از جهت مناسبت، زمان، مکان و برگزار کننده داشتند. اگر این ملاحظات سال گذشته از جانب همه صورت گرفته بود چه بسا امسال هم می توانستیم مراسم و سخنرانی ها را در کانون برگزار کنیم تا هم عدهء بیشتری از آن بهره ببرند و هم حاضرین در مجلس سختی نکشند.
DSC01595.JPG
دکتر محسن کدیور در مراسم شام غریبان مشارکت. آرمین،میثمی،علوی تبار، کدیور و خانم ماشینی سخنرانان امسال بودند
DSC01600.JPG
جا کم بود اما صمیمیت و صفا کم نبود

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/40

نظرات

حسين نوراني :

سلام
فكر مي كنم با وجود برخي سختي ها فراغت خاطر در مديريت برنامه و صميميت موجود در فضاي تنگ اما خودماني تر امسال تجربه خوبي را رقم زد. من هم در اين باره چيزكي نوشته ام.

شکوری: حسین آقا ! به شما هم باید خسته نباشید بگوییم و همچنین به دوستان دیگری که در این کار خیر کمک کردند. جزاکم الله خیرالجزاء

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007