« احراز صلاحیت، حرف تازه یا متفاوت حجاریان | اول دفتر | شیطانک ها »

زیارت حاجی

جمعه صبح رفتیم زنجان دیدن حاجی ها که تازه از سفر حج برگشته و ما رو برای ولیمه دعوت کرده بودند.

نگران راه وباریدن برف بودیم اما خوشبختانه در حدی نبود که مانع سفر بشه. شب هم در تهران برای عروسی دعوت داشتم جوری برگشتیم که به عروسی برسیم ولی کارت سوخت تو پمپ بنزین قزوین جا موند و مجبور شدیم یک دور شمسی قمری از این عوارضی تا اون عوارضی بزنیم تا کارت سوخت رو پس بگیریم. یک ساعت وقت ما رو گرفت. با این حال به عروسی هم رسیدم چون خیابون های تهران خلوت بودند.
DSC01449.JPG

من در کنارحاجی جمال آقا و حاجیه خانم سوری(صغری) پسراین عمو و دختر اون عموی من که با هم ازدواج کرده اند و امسال به اتفاق دختر و دامادشان به حج رفته بودند.

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/23

نظرات

نقی عبدالجوادی دستجردی :

آقای شکوری رادمرد.شما وقتی اموال و منافع خودتان را به این راحتی فراموش می کنید.مطالبات مردم را هم حتما فراموش خواهید کرد.افرادی مانند شما باید حواس پرت نباشند.می دانی همین حواس پرتی باعث شکست تان شد؟می دانی همین حواس پرتی باعث شد به نخبگان بچسبید و مردم را فرموش کنید و آنی شد که نباید می شد.امیدوارم بیشتر حواستان را جمع کنید تا دوباره شکست نخورید.با مردم بیشتر ارتباط برقرار کنید.آخر آنها هم حرفی برای گفتن دارند.شاید بتوانند کمکتان کنند.
پیروزی اصلاح طلبان آرزوی ماست.

شکوری: من راننده نبودم عزیز!

 

امير :

واقعا ، خوب شد كه راننده نبوديد. (امان از دست آسمون ريسمون بافتن بعضي از دوستان نخبه !)

 

مهدي :

سلام
گرچه نوشته آقاي نقی عبدالجوادی دستجردی بيشتر به طنز مي ماند اما من هم اميدوارم آقايان اصلاح طلب بيشتر واقع نگر باشند.

 

یاسر گلمحمدی وسعید محمدی طارم :

دکتر سلام
امیدوارم حالتان خوب باشد
از اینکه از حاجیهای ما یادی کردید متشکریم
انشالله منتظرتان در زنجان و طارم هستیم البته به همراه خانواده محترمتان


خ

 

عبدالحسين فدائي :

دكتر جان
از نيمه اولت كه زنجان بود گفتي از نيمه ديگر هم بگو.... اززادگاه چمران و شهيد كاظمي ، شهر ياقوت هاي سرخ ،شهر خاطرات دوران كودكي
ونو جوانيت،انشاالله جمعه اين هفته به زيارت حاجي هاي ما نيز خواهيد آمد .

شکوری: راست می گوئید. روستای صفی آباد و قیاجیک ساوه نیز که روستای مادری من هستند نیز برای من پر خاطره هستند. انشاءالله در آینده از آنجا هم یاد خواهم کرد. ولیمه وسط هفته و برف مانع زیارت حاجی های ساوه شد. سلام ما را به آنها برسانید.

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007