« از سردار نظری تا سردار رادان | اول دفتر | شكوري راد و وبلاگ نويسي »

مقدمه ای برای راه اندازی سایت

بسم الله الرحمن الرحیم
دغدغه راه اندازی وبلاگ یکسالی است که با من همراه بوده است. برخی از دوستان جوان نیز مشوق من در راه اندازی
آن بوده اند.
انگیزه اصلی من برای این کار ارتباط مستقیم با مخاطبانی است که خودم را به آنها نزدیک می دانم و فکر می کنم آنها نیز علاقمند به دریافت مستقیم نظرات و دید گاههای من هستند .البته منتقدانی هم هستند که تمایل دارم نظرات من را کامل و مستقیم بدانند و سپس نقد کنند به همین دلیل سوابق و آرشیو گفته ها و نوشته های من در دسترس این عزیزان خواهد بود تا نقد خود را استوارتر کنند . خارج از این دو گروه شاید کسانی هم باشند که دانستن نظرات دیگران و یا خواندن مطالب آنها برایشان خالی از لطف نباشد.
بدیهی است در این وبلاگ من نظرات شخصی خود را می نویسم و مسئولیت نوشته ها یم متوجه شخص خودم است . از نظر من این منافاتی با اینکه من عضو یک حز ب سیاسی هستم و خودم را مقید و متعهد به رعایت مواضع آن می دانم ندارد . بدین معنی که اگر با مواضع و خط مشی اعلام شده حزب مخالفتی هم داشته باشم آشکارا و بر علیه حزب آن را بیان و اظهار نخواهم کرد اما در موضوعات و مواردی که حزب اعلام نظر نکرده است، خود را مختار در اعلام نظر می دانم . البته یک استثناء کوچک وجود دارد و آن اینکه در حوزه ها یی که خودم را کارشناس آن می دانم و در مقام بیان نظر کارشناسی خود بر می آیم حدی از اختلاف با نظر جمع بندی شده در حزب را قابل قبول می دانم . البته اصراری هم به اظهار آن نخواهم داشت مگر آنکه ضرورتی اقتضا وآن را توجیه پذیر کند .
در همه حال پذیرای نقد و نظر شما هستم و آنها را در وبلاگ خود نمایش خواهم داد. مگر مواردی راکه خارج از چهار چوب نقد و نظر بوده و یا موازین اخلاقی و حقوقی در آنها رعایت نشده با شد .
طبیعی است که در این کار کم تجربه هستم. بتدریج که تجربهء بیشتری بدست بیاورم ضعف ها و عیب های آن را به لحاظ شکلی و محتوایی برطرف خواهم ساخت. خیلی ها گفته اند راه اندازی وبلاگ و سایت سخت نیست تداوم واستمرار کار آن و به روز نگه داشتنش سخت است.سعی خواهم کرد از عهده اش بربیایم.

دنبالك

TrackBack URL for this entry:
http://gollejeh.com/cgi-bin/mt334/mt-tb.cgi/3

نظرات

مصطفی رسته مقدم :

سلام آقای دکتر
بسیار خوشحالم که شما هم به مانند بسیاری دیگر از بزرگان به جمع وبلاگ نویسان پیوستید، امیدوارم این وبلاگ شما زمینه را برای گفتگو و تعامل هرچه بیشتر با شما فراهم کند.
ما البته در چند هفته گذشته از طریق شاخه جوانان و همچنین شاخه دانشجویان مشارکت خراسان جنوبی پی گیر بودیم که برای سخنرانی روز دانشجو در خدمتتان باشیم، لکن این امر میسر نشد و قسمت نشد، حال که این وبلاگ را راه انداخته اید، از این به بعد برای دعوت از شما راه ساده تر، بهتر و سر راست تری را پیدا کردیم!!! و دیگر لازم نیست که مدام با تهران تماس بگیریم و بصورت غیر مستقیم پیغام بفرستیم!!! _ البته این تنها در حد مزاح بود _
راستی آقای دکتر از آن جهت که فرمودید در این امر بی تجربه هستید به عنوان کسی که سه سال در این زمینه تجربه دارد خدمتتان عرض می کنم که یکی از اصول اساسی وبلاگ نویس، وب گردی و سر زدن به وبلاگ های کسانی است که به شما سر زده اند و برایتان کامنت گذاشته اند، لذابی صبرانه منتظر حضور حضرتعالی در وبلاگم و کامنت های پر مهرتان هستم!!!

شکوری: با تشکر از محبتتان
خوشحالم که این فرصتی است برای اشنایی بیشتر ما
در اولین فرصت به وبلاگ شما سر خواهم زد.

 

محمدرضا یزدان‌پناه :

سلام بر جناب دکتر شکوری راد! راه‌اندازی وبلاگ شخصیتان را تبریک می‌گویم. پیشبینی می‌کنم وبلاگ قابل بحث و پرمخاطبی داشته باشید. امیدوارم همانگونه که خودتان بیان کرده‌اید در تداوم این مسیر استوار باشید.

 

پوریا :

با سلام وتبریک اقای شکوری راد به عنوان اولین نظر وبلاگ شما میخواهم بگویم به شدت از حضور شما در جلسه ی جعلی تحت نام تحکیم ناراحتم و این کار شما در حال حاضر بدترین ضربه را به اصلاح طلبان زد یا حق

شکوری: در پاسخ به اظهار نظر آقای محمد امین ذیل یادداشت "از سردار نظری تا سردار رادان" توضیح مختصری دادم. می توانید آن را بخوانید

 

علیرضا :

باعرض سلام تبریک واقعا جای شما خالی بود موفقباشید نادرخانی

 

سعید نورمحمدی :

سلام آقای دکتر
رسیدن به خیر. آشتی شما رو با فضای مجازی تبریک میگم....

شکوری: چرا آشتی؟ من همیشه با این فضا مانوس بوده ام واز آن بهره می برده ام. حالا فرصتی شده این ارتباط را دو طرفه کنم.

 

meysam :

salam
vurudetoon ra be faza tabrik migam

 

دادفر :

علی آقا سلام
"یا علی گفتی و عشق آغاز شد"
یاد اشعار نغز کمیسیون اصل 90 به خیر!!

 

حسين :

از اشنا شدن با وبلاگتون خرسندم و موفق باشيد.

 

صادق صدق گو- کاشان :

1-سلام همشهری... (آخه میگن از یکی پرسیدن:«بچه کجایی؟» گفت:«هنوز ازدواج نکردم که بگم بچه کجام!»)
2-مقدمتان را به فضای مجازی و عرصه وبلاگستان خیرمقدم میگم.
3-چه تلفنی و چه در حاشیه کنگره (پارسال) قول داده بودین اگه سفری به کاشان داشتین در یه جلسه خصوصی با اعضای شاخه جوانان و یا اعضای شورای سیاستگذاری ائتلاف اصلاح طلبان خدمت شما باشیم که کاشف به عمل اومده که چند بار بی خبر اومدین و رفتین!! که ان شاءالله شایعه است! و اگر سفری داشته باشین حتماً اطلاع میدین که در خدمتتون باشیم.
4-مطالبی که ازتون خوندم و شنیدم(مثل نطق قبل از دستور "یاس")در عین سادگی، دلنشین و ماندگار بوده است که امیدوارم در «گلّجه» نیز چنین باشد.
5-ارادت

 

ثمين :

سلام آقای شکوری راد عزیز
مبارکه. خیلی خوشحال شدم که به وبلاگ نویسان پیوستید.
با آرزوی موفقیت

 

علی وفقی :

مبارکه حاج آقا شکوری!
ایشالا اینجا دیگه هی به ما نتوپید!
موفق باشید و اصلاح طلب
neomosalman.blogfa.com

شکوری: در دوران انقلاب، انقلابی بودیم وانشاءالله دراین دوران، اصلاح طلب و از این هر دو خرسند. در دوران انقلاب دم از اصلاحات نزدیم و در دوران اصلاحات دم از انقلاب. از این هر دو هم خرسندم.
شما هم موفق و اصلاح طلب باشید.

 

گلنسا :

سلام
مبارک باشه!

 

رامهرمزی :

سلام دکتر کار خوبی کردی وبلاگ راه اندازی کردی حتما به تو همفکر عزیزم لینک می دهم لطف کن یه سری به من هم بزن یه نظر هم مارا میهمان کن
پیروز باشید پیش به سوی مجلس اصلاحات

شکوری: ممنون.چشم انشاءالله

 

علی وفقی :

احوال آقای شکوری؟
نه! در تعارض نیست! ما که دعوا نداریم، با حفظ احترام نقدتان می کنم. امیدوارم شما هم اگر نقد و پاسخی دارید رسما و تفضیلا منتشر کنید تا باب گفتگو باز بشه که هم شما هم ما به اشتباهاتمون پی ببریم. کاش نظرات رو منتشر می کردید رو وبلاگتون! من به عمد کامنت گذاشتم که شما و همه دوستان و دشمنان بدانند ما دعوایی نداریم تنها نقدها و گلایه ها رو شفاف میگیم.
یک نکته دیگه هم اینکه تصور نشه از کامنت های وبلاگم که دانشجویان غالبا با حرفهای بنده مخالفند. غالب موافقین بنده و بچه های فعال سیاسی مقالاتم رو تو سایت هایی مثل ادوارنیوز یا خبرنامه ایرکبیر یا روز یا... می خونند ولی غالبا مخالفین نزدیک نه چندان سیاسی هم دانشگاهیم که با اون سایت ها زیاد آشنا نیستنداز وبلاگم. این یادداشت هم تو سایت های ادوارنیوز و خبرنامه امیرکبیر و اخبارروز منتشر شده؛ برای نوروز هم فرستادم اما فکر نکنم دوستان منتشر کنند! جالبه! نوروز فقط "شرافت روحانیت" رو که در مدح آقای قابل بود منتشر کرد! کاش دوستان نوروز منتشر می کردند که باب گفتگو باز بشه. اگر شما جوابی داشتید از دوستان میخوام که تو ادوارنیوز منتشر کنند اگر البته قبول کنند، من که هدفم بدگویی نبوده فقط نقدهام رو شفاف گفته ام و واقعا تحلیل خودم رو ارائه داده ام برای همین دوست دارم دوستان اصلاح طلب بخوانند و اگر اشتباهی به نظرشون می رسه از گفتگو استقبال می کنم.
موفق باشید

 

نیما :

سلام آقای دکتر شکوری راد. کار بسیار خوبی کردید که سایت راه اندازی نمودید. لازم بود.به نظرم همه اصلاح طلبان لااقل کادرهای اصلی جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین باید این کار را بکنند. بالاخره روزنه خوبی است برای ارتباط بی واسطه و مستقیم با طبقه اجتماعی و هواداران.کاش شما که با این دوستان حشر و نشر دارید این پیشنهاد را به کسانی مثل دکتر حجاریان ، علوی تبار ، جلایی پور و آقا محمد رضا خاتمی هم بکنید.راه انداختن سایت در این فضای آکنده از خفقان! تنها راه است .تازه اگر فیلتر نشود.

 

محمد معینی :

سلام مجدد. این پست را تقدیم به شما کرده ام:

http://mmoeeni.blogspot.com/2007/12/blog-post_17.html

شکوری: خیلی ممنون. مطلب شما را در وبلاگ شما و لینک بالاترین خواندم.وقتی آقای هاشمی رئیس جمهور شدند من عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم بودم. ما در انتخابات از ایشان حمایت کردیم و بیانیه ای دادیم که انتظاراتمان را از ایشان در آن بیان کرده بودیم. پس از انتخاب ایشان هم همیشه منتقد ایشان بودیم اما احترام ایشان را هم حفظ می کردیم.آنچه را از من نقل کرده اید در یاد ندارم اما بهر حال ممکن است. اعتقاد من بر این است که ما نباید سرمایه های مدیریتی کشور را بهر بهانه ای از دست بدهیم. بخصوص آقای هاشمی که دارای بنیان فکری ترقی خواهی است که امروز بشدت به آن در سطوح عالی مدیریتی نیازمندیم.
با برخورد های بدی که با ایشان در زمان انتخابات مجلس ششم صورت گرفت نه تنها من بلکه اکثر دوستان ما در جبهه مشارکت مخالف بودند و حتی مصوبه دفتر سیاسی داشتیم که نه تنها تخریب آقای هاشمی صورت نگیرد بلکه مطلبی هم علیه ایشان در روزنامه مشارکت نوشته نشود. اما متاسفانه غلبه ژورنالیسم سیاسی بر کار حزبی که آفت بزرگ دوران اصلاحات بود در این مورد هم کار خود را می کرد و علی رغم تذکرات دفتر سیاسی در روزنامه مشارکت ولو به طنز مطالبی نوشته می شد که به استناد آنها امروز ما را متهم می کنند که در تخریب هاشمی نقش داشته ایم . آقای گنجی که یک ژورنالیست پرکار بود به تنهایی کاری کرد که تاوان آن را جنبش اصلاحات و همهء اصلاح طلبان می پردازند.او هیچ گاه عضو حزب مشارکت نبوده است. در مورد نقش آقای عبدی اگر صلاح دیدم بعدا خواهم نوشت.

 

حسینی :

سلام...
راه اندازی وبلاگ را به شما تبریک عرض می کنم...
امیدوارم که مثل جبهه مشارکت نشه!

 

داود روشني :

جناب آقاي دكتر شكوري راد
باسلام.ورودتان را به عالم مجازي و البته خودموني-هر چند دير- تبريك مي گويم اميدوارم زود دل زده نشويد و در اين فضا ثابت قدم بمانيد از اين به بعد ما هم مهمان سرزده و دائمي تان خواهيم بود. خوشحال مي شوم به "اين حرفها" هم سري بزنيد.

 

محمد واعظی :

سلام
به عنوان یک زنجانی(صائین قلعه ای البته) خوشحالم از راه افتادن وبلاگتان و خوشحال تر بابت اسمی که برای آن انتخاب کرده اید . یادتان اگر باشد حدود 1 ماه پیش توی مسجد النبی دریان نو بعد از نماز مزاحمتان شده بودم .
یا حق

 

نسل سوم :

سلام
گرچه دیر اومدی! اما! چون ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازست! پس خیلی خوش اومدی.

 

نسل سوم :

آقای دکتر! اگه دیدی سایتا رو فیلتر کردن(بیشتر از حالا!!) نکنه اعتصاب کنی! و چیزی ننویسی یا تعطیلش کنی بری!(به یاد مجلس...)

 

ardeshir :

kheily khoshalam minevisid inja kasy sansoretoon nemitone bokone magar khodetoon inkaro bokonid
inja na dadgahe matboyat hast na dadgah enghab chizy

ba kheyale rahat benevisid va az in azadiye nesby lezat bebarid
manam ke dige har hafte weblogetono mikhonam
shad bashid

 

نقی عبدالجوادی دستجردی :

از شکل و شمایل وبلاگت می توانم حدس بزنم طراح این سایت هم آقای حنیف مزروعی باشد.

شکوری: تقریبا درست حدس زدی. من به حنیف گفتم اونهم داده بهزاد طراحی کرده. حنیف تو وبلاگش نوشته که این سایت رو هم بهزاد طراحی کرده یعنی موارد دیگری هم بوده که حنیف واسطه بوده و بهزاد طراحیش رو کرده.

 

ارسال نظرات

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

 

all right reserved for dreamdesign.ir  - © Copyright 2007